Rozpoczęcie sezonu z FUN FAN
Livigno, Włochy
10-17.12.2022 r.*

Zgłoszenia do 29 września.

Aktualnie na rynku widnieje wiele ofert zimowych wyjazdów na narty czy snowboard, lecz spośród nich ciężko wybrać odpowiednią na wyjazd indywidualny. Wielu klientów obawia się swojego poziomu jazdy na nartach czy snowboardzie, niektórzy nie są przekonani jakich ludzi zastaną na miejscu, a jeszcze inni nie są na tyle odważni, aby postawić wszystko na jedną kartę i zdecydować się na wyjazd. Jeśli bijesz się z podobnymi myślami – dobrze trafiłeś!

Wyjazdy na zakończenie sezonu to nasza specjalność!

Ponad 16 lat doświadczenia

Od 2006 roku organizujemy tego typu wyjazdy na narty i snowboard do Włoch, gdzie na specjalnie dobranych stokach uczymy jeździć zarówno młodszych jak i starszych narciarzy oraz snowboardzistów

Sprawdzone hotele o wysokich standardach

Indywidualne wyjazdy narciarskie zwykle organizujemy w takich rejonach Włoch: Livigno, Val di Sole, Paganella, Civetta

Animacje w hotelach

Organizujemy animacje dla dorosłych, m.in. wieczór integracyjny, gra miejska, przebierany bal, wieczór karaoke, wieczór taneczny z Dance Matami

Dlaczego warto zapisać się na narciarski wyjazd z FUN FAN?

Dajemy możliwość wyboru samodzielnej jazdy po stokach, grupowej jazdy po stokach ze szkoleniem, a także indywidualne szkolenia narciarskie oraz snowboardowe

Atutem naszej szkoły narciarskiej są polskojęzyczni, doświadczeni instruktorzy oraz małe grupy szkoleniowe. Z nami bez problemu opanujesz podstawy jazdy na nartach lub snowboardzie, poznasz ciekawe techniki jazdy oraz piękne trasy. 

W naszej ofercie indywidualnych wyjazdów narciarskich każdy znajdzie coś dla siebie:

Indywidualne szkolenia

Grupowe szkolenia

Samodzielne szkolenia

Livigno

miejscowość i gmina we Włoszech, w regionie Lombardia, w prowincji Sondrio. Jest ważnym ośrodkiem narciarskim: miejscowość leży na wysokości 1809 m n.p.m., posiada 31 wyciągów narciarskich sięgających wysokości prawie 2800 m, a także zróżnicowane trasy o łącznej długości 115 km. W Livigno również działa darmowa i doskonale zorganizowana komunikacja SkiBusów. Ponadto gmina stanowi obszar strefy wolnocłowej, co zachęca sporą część turystów.

Dzięki naszej współpracy ze sklepem i serwisem narciarskim DEHNEL SPORT, nasi klienci mają także możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego w niewiarygodnie niskich cenach

CENA
(z zakwaterowaniem w pokoju dwuosobowym)*

661 EURO – stali klienci

761 EURO – nowi klienci

*w przypadku braku osoby do pokoju zostanie naliczona dopłata   do pokoju jednoosobowego

Cena zawiera: 

Dodatkowo płatne: 

Szkolenie grupowe koszt – 1250 zł

*szkolenie odbędzie się w przypadku zgłoszenia co najmniej 6 osób do jednej grupy szkoleniowej (jednolita pod względem zaawansowania)

Szkolenie indywidualne

Szkolenie na zapisy na miejscu

1 h – 1 osoba – 50 euro

1 h – 2 osoby – 60 euro

1 h – 3 osoby – 70 euro

Zakwaterowanie

Hotel Bernina***

Jest to rodzinny hotel z restauracją, barem i bezpłatnym WiFi w miejscach publicznych. Hotel Bernina oferuje pokoje urządzone w stylu alpejskim oraz bezpłatny parking na świeżym powietrzu. Obok obiektu zatrzymuje się Skibus. Na miejscu dostepny jest także garaż.

W hotelu Bernina serwowane jest śniadanie w formie bufetu, które obejmuje produkty słodkie i słone, takie jak lokalne sery i wędliny, ciepłe napoje oraz soki owocowe. Specjalnością restauracji z wyborem dań z karty są dania kuchni lokalnej i klasyczne potrawy kuchni włoskiej. Bar czynny jest do północy.

https://www.bernina.it/

Narciarskie wyjazdy rodzinne

Organizujemy też wyjazdy rodzinne

Nasze dodatkowe obozy sportowe

dla fanów piłki nożnej!

dla miłośników pływania i tenisa ziemnego!

dla pasjonatów żeglarstwa!

Skontaktuj się z organizatowami narciarskich wyjazdów indywidualnych

Demo Title

Demo Description


Introducing your First Popup.
Customize text and design to perfectly suit your needs and preferences.

This will close in 20 seconds