Dehnelsport to rodzinna firma, która zrzesza pod jednym dachem wielkich pasjonatów i miłośników sportu.

Wideofilmowanie Paulinka specjalizuje się w filmowaniu wszelkich uroczystości, imprez, produkcji filmów reklamowych, oraz fotografii cyfrowej.

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce pomaga dzieciom osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców. W Polsce działamy od 1984 roku. Chcemy, aby każde dziecko dorastało w rodzinnym środowisku, otoczone miłością, szacunkiem i poczuciem bezpieczeństwa. Działamy w oparciu o Ustawę o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej oraz standardy międzynarodowe dotyczące pomocy rodzinie i opieki zastępczej.

Karta Biegacza skierowana jest do wszystkich osób ceniących sobie aktywny wypoczynek. Upoważnia do korzystania ze zniżek w punktach handlowo-usługowych, przychodniach i poradniach medycznych, hotelach czy restauracjach na terenie całego kraju.

Jedno z największych biur rachunkowych w Łomiankach. Od ponad 20 lat świadczą usługi księgowe i rachunkowe dla firm i osób fizycznych. Ogromne doświadczenie, znajomosć przepisów oraz gwarancja jakości powodują, że są jednym z najczęściej wybieranych biur rachunkowych.

Firma Aktiv Sport powstała w 2005 roku. Początki sprzedaży sprzętu sportowego sięgają roku 2001. Dzięki zaufaniu dużej liczby klientów powstał sklep, który oferuje szeroki wybór sprzętu rowerowego i narciarskiego oraz fachową poradę w jego doborze. Rok 2010 zaowocował otwarciem drugiego punktu na ul. Wiertniczej – Salonu firmowego marki Electra.